היתרונות בשירות האקדמי שלנו!

אחרי שהגעתם למסקנה שאתם רוצים להזמין סיוע בעבודה אקדמית – ויהיו הסיבות שלכם אשר יהיו – מניסיוני האישי הן רבות ומגוונות, החל מקשיי שפה, מחסור בזמן עקב לחצים של עבודה ומשפחה, לידה קרובה, נסיעה ועוד ועוד, מגיע הרגע שבו אתם מתחילים לחפש את האדם או החברה המתאימים ביותר שיענו על הצרכים שלכם.

ראשית, מומלץ לפנות לחברה כמו קתדרה שמתמחה בסיוע וליווי עבודות אקדמיות לסטודנטים בכל מיני רמות. החל במטלות שוטפות של קורסים, מטלות אמצע, עבודות סיכום וסיום, סמינריונים, תזות ועבודות דוקטורט.

הסיבה – לקתדרה יש צוות מומחים  מקצועי בכל תחומי האקדמיה, מתואר שני ומעלה, מצטיינים בתחומם.

כל עבודה אקדמית מותאמת למומחה הנכון והמתאים ביותר להכנתה.

העבודות – ולא משנה באיזו רמה אקדמית מדובר – בין אם מטלת אמצע סימסטר ובין אם מדובר בהכנת סמינריון או תיזה –  מפוקחות ומנוטרות במהלך הכתיבה על ידי באופן אישי. אני בודקת שסיוע נעשית בהתאם לכללי הכתיבה המתאימים לעבודה האקדמית (APA, MLA וכו'), שהביבליוגרפיה עונה על הדרישות (מסודרת לפי א'-ב'; עברית קודמת לאנגלית ועוד), שמבנה העבודה תואם לנושא ושהמישלב הלשוני –רמת הכתיבה היא ברמה אקדמית נאותה, שמתאימה לדרישות של מזמין העבודה.

והכי חשוב – אני בודקת שהעבודה מקורית. כיום לאוניברסיטאות ולמכללות יש תוכנות שבודקות העתקות והרגישות לכך גבוהה מאוד. גם לקדתרה יש תוכנות שבודקות בדיוק את הדברים האלה. אצלנו תקבלו בסוף הליווי וסיוע עבודות אקדמיות מקורות בלבד, מגיע לכם לישון בשקט.

בנוסף לזה, שירות סיוע בעבודות האקדמיות של קתדרה כולל מקצה תיקונים.

ראשית, סיוע בהכנת העבודה נעשה בטווח זמן שמספיק לבדיקה ועיון של לקוח. כך שבמקרה שלא ניתן להגיש את העבודה כטיוטה – בדרך כלל כשמדובר בעבודות קטנות במהלך הסמסטר, יש לכם אפשרות לקרוא אותה בעצמכם, להעיר הערות ואנו נתקן בהתאם.

שנית, כאשר מדובר בעבודות אקדמיות שניתן להגיש כטיוטה – בדרך כלל מפרו-סמינריון ומעלה, אנו נותנים עדיפות להגשת העבודה למרצים שיעירו את הערותיהם ומתקנים בהתאם. אחרי הכל, המרצים הם אלה שנותנים את הציון .

חשוב מאוד  – קתדרה עובדת בשקיפות מול שלטונות המס. אנחנו עובדים עם חשבוניות בלבד. קתדרה, כמו שאומרים, "על המפה". על פני השטח. אנחנו לא לוקחים את הכסף ונעלמים (דבר שקורה לצערנו). אלא נמצאים כאן זמינים בשבילכם ועבורכם. נותנים סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות איכותיות וטובות.

פרט אחרון ועקרי ,הננו מקפידים על יחס אישי ,כבוד הדדי ושיתוף רציף בכל בעיה העולה בעת הכנת העבודה, יחסי אנוש גבוהים הנם חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה, תמיד נדע לענות באדיבות בסובלנות וברגש הנדרש.