עבודת דוקטורט בחו”ל

עבודת דוקטורט בארץ או בחו”ל – פסגת העבודות האקדמיות

עבודת דוקטורט היא הפיסגה של העבודות האקדמיות. אחרי ששקדתם וטרחתם ועברתם בתחנות השונות של האקדמיה, החלטתם לעשות עוד קפיצת מדרגה ולהגיע לראש הסולם – דוקטורט.

מה לעשות שבדרך יש גם חיים? משפחה. עבודה. התחייבויות ומחוייבויות שונות ומשונות, והדוקטורט נחוץ ודרוש, בעיקר לצורך קידום הקריירה

קתדרה תדע לסייע לך בכתיבת עבודות הדוקטורט : עריכת המסמך בכל שלבי הכתיבה , הכנת פרק ממצאי מחקר בתוכנת , תרגום מאמרים מורכבים הקשורים לעבודת הדוקטורט שלך , משוב לפרק מהעבודה , הרחבה או תיקון של פרק שאינו מושלם בעינך..

קתדרה נכנסת כאן לתמונה. כתיבת דוקטורט, כמו שאומרים – ובצדק –  היא בכלל לא משחק ילדים. זו עבודה רצינית ומעמיקה, שדורשת מחויבות והתמדה לטווח ארוך. היא הרבה יותר מורכבת מעבודה סמינריונית ומתיזה לתואר שני, למרות שהבסיס הוא אותו בסיס – ואין זה משנה אם מדובר בכתיבת דוקטורט בארץ או בחו”ל ואם העבודה נכתבת בעברית או באנגלית.

כדי לכתוב עבודה אקדמית ברמה של תואר שלישי, נחוצים

  •  ידע אקדמי נרחב
  •  יכולת חיפוש מקורות
  •  מיומנויות כתיבה אקדמיות
  •  שליטה מעמיקה ברזי הסטטיסטיקה, כאשר מדובר במחקר כמותי
  •  כמובן, נחישות והתמדה – התהליך ארוך טווח

לנו יש את כל אלו בשפע, לרשותכם !

עבודות דוקטור בחו”ל – לא מתמודדים לבד!

לימודי דוקטורט בחו”ל הם בהחלט אטרקטיביים עבור ישראלים רבים שמעוניינים לשדרג את קורות החיים שלהם באופן משמעותי ולהוסיף לעצמם את התואר המכובד והמרשים.

עם זאת, לצד המתוק יש לא מעט אתגרים ובראשם – כתיבת עבודות דוקטור בחו”ל, אחת המשימות המרכזיות ביותר. כתיבת עבודות דוקטור בחו”ל היא משימה מאתגרת בעיקר משום שהיא כוללת שלבים רבים, החל מתכנון מחקר, דרך אפיון השיטה והמדגם, ועד לביצוע המחקר בפועל. גם לאחר ביצוע שלבים אלה המשימה עוד רבה, ועל הדוקטורנט לנתח את הממצאים, להסיק מהם מסקנות ולהציג עבודה מוגמרת שפועלת על פי כל כללי האקדמיה, תוך הקפדה על שפה גבוהה ומקצועית.

הנקודה החשובה והמעניינת מכל היא שאין שום סיבה להתמודד לבד.

התמודדות עם אתגר כתיבת העבודות

כדי שתוכלו לעמוד בגבורה מול האתגר של כתיבת עבודת דוקטור בחו”ל, מה שאתם באמת צריכים זה הכוונה מקצועית וייעוץ אישי מצדם של אנשים שיש להם ניסיון רב בכל הקשור לכתיבת עבודה רגישה כל כך, ולניהולו של מחקר מהסוג הזה.

שתפו בקושי שלכם גורם מקצועי, הציגו בפניו את ההנחיות שקיבלתם, את המשימה שעל הפרק ואת היעדים שלכם, ותנו לו לייעץ לכם מה הדרך הטובה ביותר להמשיך.

עם ליווי מקצועי והדרכה צמודה תוכלו ליהנות מהרבה מאוד ידע ומנוכחותו של אדם שיוכל ללוות אתכם גם בכתיבה עצמה, לבצע הגהות רבות ככל שיידרש ובעיקר – להציע לכם עבודה איכותית שגם ההערכה שתתקבל בגינה תהיה טובה מאוד.

משלב ההצעה ועד שלב ההגשה

כתיבת עבודות דוקטור בחו”ל תיעשה פשוטה ונוחה יותר אם תבחרו ביד מלווה שתעזור לכם בדרך. יחד תוכלו לבחור נושא והצעת מחקר מפורטים ומדויקים, לגבש את שיטת המחקר, את המדגם ואת מאפייני האוכלוסייה, וגם לנסח שאלון ולאסוף נתונים לקראת ניתוחם הסטטיסטי.

גם אם אתם נדרשים לכתוב עבודות דוקטור בחו”ל שאינן כמותניות אלא דווקא איכותניות, הייעוץ המקצועי יעזור לכם רבות, ובשלב הכתיבה עצמו תקבלו הנחיות וליווי ברורים ומדויקים כדי שהעבודה תיכתב בצורה נכונה, ברמה גבוהה ומתוך תשומת לב לכל דרישה טכנית ועיצובית של מוסד הלימודים שלכם.

זו הדרך להצלחה!

מחכים לך